outis
- 9 januari 2006 23:00
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Vriendelijke Eindhovenaar achter danwel voor de toonbank (ook fotoplayend gespot) die met zorg z'n friet bakt en z'n klanten toespreekt. De muziek en de vaste klanten zorgen voor een dikke plus voor sfeer. Twee plussen zelfs, want de eigenaar zong mee!
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Man die mij consequent met "meid" aanspreekt, maar van hem vergeef ik het, meezingt met Nederlandstalige muziek, en een welgemeend praatje houdt met vaste klanten. Het soort buurtcafetaria waar je op je pantoffels naartoe kunt om gezellig een frietje te gaan eten. Z'n cultwaarde meer dan waard.
Kafir
- 8 januari 2006 23:00
Kwaliteit:
kwantiteit:
Prijs:
Sfeer:
Briljante friettent!! Grote bakken met lekkere friet voor een fatsoenlijke prijs maar daar gaat het natuurlijk niet om. Enorme Cultwaarde door het voorkomen in de theatershow `Heist' van Hans Teeuwen en (wjilen) Roland Smeenk. Bovendien een absurd schlager-radiostation op. Oei. Briljant!